prowadzenie / porażka - bramkarze

Tabele przedstawiają rzeczywisty czas w którym bramkarze prowadzili różnicą przynajmniej jednej bramki, remisowali bezbramkowo lub ze strzelonymi bramkami lub też przegrywali.

W skrócie wygląda to tak:

najdłużej remisowali bezbramkowo:

10:46:05 . . Stipica Dante - Pogoń Szczecin
9:28:32 . . Chudy Martin - Górnik Zabrze
9:06:26 . . Kamiński Krzysztof - Wisła Płock
8:19:20 . . Plach Frantisek - Piast Gliwice
8:12:21 . . Niemczycki Karol - Cracovia
8:04:25 . . Hładun Dominik - Zagłębie Lubin
7:35:28 . . Lis Mateusz - Wisła Kraków
7:31:07 . . Bednarek Filip - Lech Poznań
7:21:46 . . Lis Adrian - Warta Poznań
7:17:19 . . Kuciak Dusan - Lechia Gdańsk
7:08:56 . . Putnocký Matúš - Śląsk Wrocław
6:33:31 . . Szumski Jakub - Raków Częstochowa
6:13:39 . . Strączek Rafał - Stal Mielec
6:07:40 . . Boruc Artur - Legia Warszawa
4:11:40 . . Bielica Daniel - Warta Poznań
2:41:14 . . Steinbors Pavels - Jagiellonia Białystok
2:15:02 . . Pesković Michal - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:58:03 . . Węglarz Damian - Jagiellonia Białystok
1:54:24 . . Leszczyński Rafał - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:49:49 . . Pindroch Branislav - Raków Częstochowa
1:37:15 . . Szromnik Michał - Śląsk Wrocław
1:12:02 . . Gliwa Michał - Stal Mielec
1:03:59 . . Buchalik Michał - Wisła Kraków
0:58:09 . . Polaček Martin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:52:06 . . Dziekoński Xavier - Jagiellonia Białystok
0:50:27 . . Miszta Cezary - Legia Warszawa
0:22:01 . . Alomerović Zlatan - Lechia Gdańsk

najdłuższe prowadzenie

8:54:19 . . Szumski Jakub - Raków Częstochowa
7:09:29 . . Stipica Dante - Pogoń Szczecin
6:58:35 . . Chudy Martin - Górnik Zabrze
6:33:51 . . Putnocký Matúš - Śląsk Wrocław
5:35:58 . . Niemczycki Karol - Cracovia
5:35:35 . . Boruc Artur - Legia Warszawa
5:31:21 . . Bednarek Filip - Lech Poznań
4:55:09 . . Lis Mateusz - Wisła Kraków
4:41:16 . . Kamiński Krzysztof - Wisła Płock
4:35:48 . . Kuciak Dusan - Lechia Gdańsk
4:31:14 . . Hładun Dominik - Zagłębie Lubin
3:48:51 . . Steinbors Pavels - Jagiellonia Białystok
3:47:51 . . Plach Frantisek - Piast Gliwice
2:32:52 . . Szromnik Michał - Śląsk Wrocław
1:53:54 . . Pesković Michal - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:53:41 . . Strączek Rafał - Stal Mielec
1:52:08 . . Gliwa Michał - Stal Mielec
1:33:20 . . Polaček Martin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:28:47 . . Miszta Cezary - Legia Warszawa
1:23:18 . . Bielica Daniel - Warta Poznań
1:23:18 . . Pindroch Branislav - Raków Częstochowa
1:20:30 . . Węglarz Damian - Jagiellonia Białystok
1:05:47 . . Lis Adrian - Warta Poznań
1:05:32 . . Buchalik Michał - Wisła Kraków
1:04:18 . . Leszczyński Rafał - Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:42:56 . . Dziekoński Xavier - Jagiellonia Białystok
0:24:34 . . Alomerović Zlatan - Lechia Gdańsk
0:03:03 . . Primel Damian - Stal Mielec

najdłużej remisowali z bramkami:

4:12:39 . . Hładun Dominik - Zagłębie Lubin
3:21:33 . . Lis Mateusz - Wisła Kraków
3:12:51 . . Strączek Rafał - Stal Mielec
2:42:42 . . Plach Frantisek - Piast Gliwice
2:35:16 . . Boruc Artur - Legia Warszawa
2:34:08 . . Steinbors Pavels - Jagiellonia Białystok
2:20:28 . . Niemczycki Karol - Cracovia
2:04:18 . . Bednarek Filip - Lech Poznań
1:48:49 . . Węglarz Damian - Jagiellonia Białystok
1:45:57 . . Stipica Dante - Pogoń Szczecin
1:41:33 . . Putnocký Matúš - Śląsk Wrocław
1:39:58 . . Kuciak Dusan - Lechia Gdańsk
1:27:02 . . Polaček Martin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:26:17 . . Bielica Daniel - Warta Poznań
1:13:09 . . Szumski Jakub - Raków Częstochowa
0:40:53 . . Chudy Martin - Górnik Zabrze
0:35:29 . . Gliwa Michał - Stal Mielec
0:32:39 . . Szromnik Michał - Śląsk Wrocław
0:28:42 . . Kamiński Krzysztof - Wisła Płock
0:27:26 . . Leszczyński Rafał - Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:24:41 . . Pesković Michal - Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:18:37 . . Buchalik Michał - Wisła Kraków
0:12:34 . . Alomerović Zlatan - Lechia Gdańsk
0:07:05 . . Primel Damian - Stal Mielec

najdłużej przegrywali:

7:41:12 . . Kamiński Krzysztof - Wisła Płock
7:20:20 . . Plach Frantisek - Piast Gliwice
7:09:27 . . Bednarek Filip - Lech Poznań
6:09:05 . . Niemczycki Karol - Cracovia
5:52:18 . . Strączek Rafał - Stal Mielec
5:35:31 . . Lis Adrian - Warta Poznań
5:31:22 . . Boruc Artur - Legia Warszawa
5:25:50 . . Kuciak Dusan - Lechia Gdańsk
5:21:26 . . Hładun Dominik - Zagłębie Lubin
5:04:14 . . Chudy Martin - Górnik Zabrze
4:49:58 . . Pesković Michal - Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:56:06 . . Polaček Martin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:49:33 . . Steinbors Pavels - Jagiellonia Białystok
3:03:09 . . Lis Mateusz - Wisła Kraków
2:42:54 . . Węglarz Damian - Jagiellonia Białystok
2:35:20 . . Stipica Dante - Pogoń Szczecin
2:12:03 . . Szumski Jakub - Raków Częstochowa
2:09:47 . . Alomerović Zlatan - Lechia Gdańsk
1:51:58 . . Putnocký Matúš - Śląsk Wrocław
1:19:33 . . Leszczyński Rafał - Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:09:33 . . Gliwa Michał - Stal Mielec
0:54:28 . . Bielica Daniel - Warta Poznań
0:39:52 . . Buchalik Michał - Wisła Kraków
0:02:16 . . Szromnik Michał - Śląsk Wrocław

all

22:17:52 . . Niemczycki Karol - Cracovia
22:16:51 . . Stipica Dante - Pogoń Szczecin
22:16:13 . . Bednarek Filip - Lech Poznań
22:12:14 . . Chudy Martin - Górnik Zabrze
22:10:13 . . Plach Frantisek - Piast Gliwice
22:09:45 . . Hładun Dominik - Zagłębie Lubin
21:57:37 . . Kamiński Krzysztof - Wisła Płock
19:49:53 . . Boruc Artur - Legia Warszawa
18:58:55 . . Kuciak Dusan - Lechia Gdańsk
18:55:20 . . Lis Mateusz - Wisła Kraków
18:53:02 . . Szumski Jakub - Raków Częstochowa
17:16:18 . . Putnocký Matúš - Śląsk Wrocław
17:12:29 . . Strączek Rafał - Stal Mielec
14:03:05 . . Lis Adrian - Warta Poznań
12:53:46 . . Steinbors Pavels - Jagiellonia Białystok
9:23:35 . . Pesković Michal - Podbeskidzie Bielsko-Biała
7:55:44 . . Bielica Daniel - Warta Poznań
7:54:37 . . Polaček Martin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
7:50:16 . . Węglarz Damian - Jagiellonia Białystok
4:49:12 . . Gliwa Michał - Stal Mielec
4:45:41 . . Leszczyński Rafał - Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:45:02 . . Szromnik Michał - Śląsk Wrocław
3:13:07 . . Pindroch Branislav - Raków Częstochowa
3:08:56 . . Alomerović Zlatan - Lechia Gdańsk
3:08:01 . . Buchalik Michał - Wisła Kraków
2:19:14 . . Miszta Cezary - Legia Warszawa
1:35:02 . . Dziekoński Xavier - Jagiellonia Białystok
0:10:08 . . Primel Damian - Stal Mielec

Valid XHTML 1.0 Strict